Szkoła Podstawowa
w Pamiątkowie
ul. Szkolna 13
64-514 Pamiątkowo
tel/fax: 61 29 144 09
e-mail: sppamiatkowo@wp.pl
aktualności 2016/17 |< < 1 2 3 4 5 6 7
JUŻ 17 PAŹDZIERNIKA!
W związku z Europejskim Dniem Przywracania Czynności Serca, fundacja WOŚP co roku, w październiku organizuje bicie rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo - oddechowej przez jak największą ilość osób. W tym roku my również chcemy pokazać , że potrafimy!
CEL AKCJI: nauka i promocja pierwszej pomocy.
CZAS I MIEJSCE AKCJI: 17 października 2016 /poniedziałek/, godz. 12.00-12.30, sala gimnastyczna w naszej szkole.
ZASADY UCZESTNICTWA I SPRAWY ORGANIZACYJNE więcej ...

PLAN ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2016/17

9.00 – oddziały przedszkolne i klasy I-III szkoły podstawowej w szkole
10.30 – Msza św. dla wszystkich uczniów w kościele
11.20 – klasy IV-VI szkoły podstawowej i gimnazjum w szkole
DOWOZY
9.30 - BABORÓWKO – 9.35 - BOBOROWO – 9.40 - PRZECŁAW
9.50 - WITOLDZIN – 10.00 - ŻALEWO – 10.10 - PRZECŁAWEK
ODWOZY
12.30 – WITOLDZIN – ŻALEWO
12.45 - POZOSTALI
Zapraszam rodziców dzieci rozpoczynających 1 września 2016r. zajęcia w oddziałach przedszkolnych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 25.08.2016r. /czwartek/ o godz. 18.00 w świetlicy szkolnej w Zespole Szkół w Pamiątkowie.
LISTA UCZNIÓW PRZYJETYCH DO KLASY I GIMNAZJUM ROK SZKOLNY 2016/2017 pobierz
WYKAZ PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2016/17 pobierz
LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO ROK SZKOLNY 2016/2017 pobierz
LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO KLASY I ROK SZKOLNY 2016/2017 pobierz
wydarzenia 2016/17 |< < 1 2 3 4 5 6 7
 • 20 października Dzień Papieski galeria ...
  W tym dniu w Naszej Szkole w czasie przerw rozbrzmiewały pieśni bliskie św. Janowi Pawłowi II jak i słowa Świętego. Młodzież zaangażowana w Eucharystyczny Ruch Młodych przygotowała zadania dotyczące życia i nauczania Wielkiego Polaka, z którymi mogli zmierzyć się chętni uczniowie.
 • 17 października akcja BICIA RAKORDU GUINNESSA Z RESUSCYTACJI KRĄŻENIOWO-ODDECHOWEJ galeria ...
  To niesamowite, że jednego dnia tyle tysięcy osób w całej Polsce pokazało w jednej chwili, że umie udzielać pierwszej pomocy! Jesteśmy dumni, że po raz pierwszy nasza szkoła również brała czynny udział. Próba bicia Rekordu Guinnessa okazała się świetną okazją do wspólnej nauki resuscytacji i podstawowych czynności ratujacych życie przez najmłodszych (przedszkolaków) i starszych. W naszej szkole wzięło udział aż 60 chętnych. DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA WŁĄCZENIE SIĘ DO AKCJI! BEZ WAS TO BY SIĘ NIE UDAŁO!
 • 14 października pasowanie uczniów klasy I SP galeria ...
 • 13 października Dzień Edukacji Narodowej galeria ...
  Tradycyjnie, jak co roku, odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Tym razem uroczystość na wesoło została przygotowana przez klasę 3a oraz chórzystów pod opieką pani Urszuli Grzędy. Zdarzenie miało miejsce w sali gimnastycznej, gdzie zgromadziła się licznie publiczność w osobach pracowników szkoły, uczniów oraz rodziców. Szczególnym uznaniem cieszyły się skecze w wykonaniu gimnazjalistów.
 • 10 października Dzień Drzewa galeria ...
 • 9 października XXX Ogólnopolski Rajd Szlakiem Powstania Wielkopolskiego do Lusowa galeria ...
  Nasze Szkolne Koło PTTK uczetniczyło w rajdzie szlakiem Powstania Wielkopolskiego. Z Pamiątkowa wyruszyliśmy autobusem o godz. 8.40 i dotarliśmy do miejscowości Polityka. Tam rozpoczęliśmy nasz 12-stokilometrowy marsz wzdłuż jeziora Lusowskiego /przez Lusówko do Lusowa/. W Lusowie zwiedziliśmy Muzeum Powstańców Wielkopolskich oraz pomodliliśmy się przy grobie gen. Józefa Dowbora-Muśnickiego drugiego dowódcy powstania. Na mecie rajdu /plaża w Lusowie/ otrzymaliśmy ciepły posiłek i w bardzo dobrych humorach o godz. 14.00 wróciliśmy do Pamiątkowa.
 • 8 października bieg przełajowy "W drodze do maratonu"galeria ...
  Uczniowie naszej szkoły rozumieją, że równie ważne jak nauka jest zachowanie zdrowia i dobrej formy. Dlatego troje reprezentantów naszego gimnazjum (Julia Pawłowska,Jędrzej Krupecki i Daniel Jeżak) wzięło udział w biegu przełajowym "W drodze do maratonu" na Malcie w Poznaniu,pod opieką pani Katarzyny Kudrej. Uczniowie startowali na dystansie 2000 m w swojej kategorii wiekowej. Cała trójka została nagrodzona pamiątkowymi medalami. Gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.
 • 4 października dyskoteka z okazji Dnia Chłopca galeria ...
 • 30 września Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia galeria ...
 • 28 września klasy VI w Parku Linowym Pyrland galeria ...
 • 23 września wybory do Zarządu SU więcej ...
 • 18 września IX piesza pielgrzymka z Pamiątkowa do Cerekwicy galeria ...
 • 16 września akcja "Sprzątanie Świata" galeria ...
 • 13-16 września podróże chórzystów z Pamiątkowa galeria ...
  Stowarzyszenie Przyjaciół Chóru „Vivace” zorganizowało wyjazdy dla swoich chórzystów. Młodsza grupa wyjechała w czerwcu na jednodniową wycieczkę do Torunia. Dzieci poznały historię miasta, były w Planetarium oraz miały okazję własnoręcznie wypiekać pierniki. Wyjazd odbył się dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Szamotułach. We wrzesniu starsza grupa zwiedziła Kazimierz Dolny, Zamość, Krasnobród, Zwierzyniec i Pałac Zamojskich w Kozłówce. Ten wyjazd odbył się dzięki wsparciu Urzędu Miasta i Gminy w Szamotułach.
 • 15 września wycieczka klasy 2c galeria ...
  Klasa 2c wyruszyła na pierwszą w tym roku wycieczkę. Pierwszym przystankiem podróży był Port Lotniczy Ławica. Dzieci dowiedziały się między innymi co to jest "check-in", jak wygląda ścieżka pasażera oraz mogły przebywać w niedostępnej zazwyczaj strefie business. Kolejnym punktem programu była lekcja muzealna w Muzeum Narodowym w Poznaniu. "Perkozy", "Polowanie na dzika", "Orka", "Martwa natura z pietruszką", "Młody faun na koziorożcu" - to tylko niektóre z dzieł, o których z pasją opowiedziała pani przewodnik Barbara Maciejewska.
 • 11 września młodsza grupa naszego chóru szkolnego wystapiła podczas fetynu Fundacji "Otoczmy troską życie" w Lusówku galeria ...
 • 11 września akcja "ODDAJ Z KOŚCI GARŚĆ MIŁOŚCI" zorganizowana przez Wielkoduchy wraz z rodzicami i opiekunkami
  ze Szkolnego Koła Wolontariatu galeria ...
  W tym dniu od 14.00 do 17.30 w naszej szkole zorganizowaliśmy akcję "ODDAJ Z KOŚCI GARŚĆ MIŁOŚCI", gdzie można było rejestrować się jako potencjalny Dawca komórek macierzystych. Każdy chętny w wieku 18-55 mógł bezpłatnie zostać potencjalnym dawcą szpiku.Akcja organizowana była we współpracy z Fundacją DKMS Baza Dawców Komórek Macierzystych Polska. więcej ...
 • 1 września przedstawiciele naszej szkoły uczestniczyli w mszy św. za Ojczyznę i złożyli kwiaty na cmentarzu w Cerekwicy
  w 77 rocznicę wybuchu II wojny światowej galeria ...
 • 1 września uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 galeria ...
LipDub - produkcja zrealizowana w ramach warsztatów filmowych Movie sie
sonda - "Czy warto znać niemiecki?" oglądaj
Copyright © Szkoła Podstawowa w Pamiątkowie
Szkoła Podstawowa w Pamiątkowie, ul. Szkolna 13, 64-514 Pamiątkowo
tel./fax: 61 29 14 409 | e-mail: sppamiatkowo@wp.pl