Szkoła Podstawowa
w Pamiątkowie
ul. Szkolna 13
64-514 Pamiątkowo
tel/fax: 61 29 144 09
e-mail: sppamiatkowo@wp.pl
aktualności 2016/17 |< < 1 2 3 4 5 6 7 > >|
wydarzenia 2016/17 |< < 1 2 3 4 5 6 7 > >|
 • 18 lutego pielgrzymka do Częstochowy galeria ...
  Przedstawiciele dzieci i młodzieży spotykających się w ramach Eucharystycznego Ruchu Młodych wzięli udział w Pielgrzymce Archidiecezjalnej Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży do Częstochowy. Tam uczestniczyli w eucharystii i drodze krzyżowej oraz zwiedzili najciekawsze miejsca Jasnej Góry. Pełni wrażeń wrócili do Pamiątkowa.
 • 14 lutego turniej piłki nożnej galeria ...
 • 14 lutego WALENTYNKI w naszej szkole galeria ...

  Na górze róże, na dole fiołki,
  my się kochamy jak dwa aniołki.

  W tym dniu już od samego rana działała poczta walentynkowa, a wszyscy zostali obdarowani lizakami w kształcie serduszka. Wieczorem odbyła się dyskoteka. DJ grał dla wszystkich mniej lub bardziej zakochanych, którzy mogli potańczyć, posiedzieć w kawiarence lub wybrać się na „szybką randkę”. Samorząd Uczniowski życzy wszystkim dużo miłości.
 • GÓRA GROSZA 2016 ZEBRALIŚMY REKORDOWĄ SUMĘ - 1067 zł 47 gr galeria ...
 • 20 stycznia pierwsza edycja konkursu "Mam talent!" w naszej szkole galeria ...
  W szranki stanęło czternaścioro uczestników prezentujących talenty wokalne i taneczne. Mogliśmy usłyszeć między innymi takie przeboje, jak "Przez te oczy zielone", "Naucz mnie", "Jożin z Bażin", "Cool me down". Na zakończenie wystąpiła gwiazda wieczoru - Piotr Szwarc, tancerz i choreograf, uczestnik telewizyjnych programów "You can dance" i "Mam talent!". Opowiedział on o swojej tanecznej drodze, jej początkach, udzielił cennych wskazówek naszym uczestnikom. Wyraził także chęć utworzenia grupy tanecznej w naszej szkole. Jury, w którego skład weszli p. Alina Jankowska, p.Urszula Grzęda oraz nasz gość specjalny, wyróżniło dwa duety: Dominikę Kowalik i Paulinę Oses (śpiew) oraz Antoninę Basińską i Aleksandrę Sadek (taniec). Zwieńczeniem wieczoru było wręczenie nagród i dyplomów oraz pamiątkowe zdjęcia z gwiazdą.
  Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujęmy za udział, a wyróżnionym gratulujemy! Organizatorki - I. Marczak, J. Piętka i M. Majer
 • 18 stycznia COOLTURALNIE galeria ...
  Klasy piąte i klasa szósta b miały okazję zasmakować wydarzeń kulturalnych. W muzeum archeologicznym uczniowie uczestniczyli w lekcjach muzealnych zatytułowanych „Do mózgu przez nos. Przewodnik młodego balsamisty” oraz „Magiczny świat Słowian”. W muzeum można było dokładnie przyjrzeć się eksponatom oraz sprawdzić jak kiedyś użytkowało się zbroje i narzędzia. Po tych atrakcjach wszyscy udali się na przedstawienie teatralne "Bogowie i herosi. Opowieści Afrodyty."
 • 15 stycznia 25. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY galeria ...
 • 13 stycznia wycieczka do Tropical Islands galeria ...
  W śnieżny, mroźny poranek kl. VIa, Ia, Ib i IIa wyruszyły na spotkanie „tropikalnej przygodzie” do Tropical Islands największej w Europie tropikalnej wyspy. Pływali i nurkowali w Morzu Południowym i Lagunie. Przedzierali się przez największy zadaszony Las Tropikalny świata, zjeżdżali z najwyższej zjeżdżalni wodnej Niemiec. A gdy zrobiło się gorąco znaleźli się w strefie Amazonia na wolnym powietrzu gdzie pływali sztuczną rzeką Whitewater River, o 250 metrach długości.
 • 14 grudnia spotkanie opłatkowe Eucharystycznego Ruchu Młodych galeria ...
  Na spotkaniu nie zabrakło kolęd, dzielenia się opłatkiem, życzeń i wzruszeń. Najstarsza grupa nagrała filmik i wręczyła prezent Pani katechetce - Irenie, która nie kryła wzruszenia. Na każdego uczestnika czekała niespodzianka która wywoływała uśmiech na twarzy. Po spotkaniu udaliśmy się do kościoła na roraty aby tam podziękować za kolejny rok spotkań.
LipDub - produkcja zrealizowana w ramach warsztatów filmowych Movie sie
sonda - "Czy warto znać niemiecki?" oglądaj
Copyright © Szkoła Podstawowa w Pamiątkowie
Szkoła Podstawowa w Pamiątkowie, ul. Szkolna 13, 64-514 Pamiątkowo
tel./fax: 61 29 14 409 | e-mail: sppamiatkowo@wp.pl