Szkoła Podstawowa
w Pamiątkowie
ul. Szkolna 13
64-514 Pamiątkowo
tel/fax: 61 29 144 09
e-mail: sppamiatkowo@wp.pl
aktualności 2016/17 |< < 1 2 3 4 5 6 7 > >|
Lista dzieci zakwalifikowanych i przyjętych do klasy I w Szkole Podstawowej w Pamiątkowie rok szkolny 2017/18 pobierz
Dyrekcja Zespołu Szkół w Pamiątkowie informuje, że od 25 kwietnia prowadzony jest nabór dzieci do klasy I. Szczegóły w zakładce rekrutacja.
Lista dzieci zakwalifikowanych i przyjętych do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Pamiątkowie rok szkolny 2017/18 pobierz
8 kwietnia sukces chóru Vivace w Konkursie Chórów Rejonu Wielkopolski Północnej Projektu Akademia Chóralna
- Śpiewająca Polska 2017 w Poznaniu.

Dyrekcja Zespołu Szkół w Pamiątkowie informuje, że od 3 kwietnia prowadzony jest nabór dzieci do oddziału przedszkolnego. Szczegóły w zakładce rekrutacja.
Termin rekrutacji do klasy I szkoły podstawowej zostanie ogłoszony w terminie późniejszym.

Zgodnie z art. 204 ust. 1-2 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Przepisy wprowadzające ustawę - Prawo oświatowe (Dz. U. z 2017 r. poz. 60) kryteria rekrutacyjne oraz terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego do oddziału przedszkolnego i klasy I Szkoły Podstawowej w Pamiątkowie na rok szkolny 2017/2018 podane zostaną do dnia 15 kwietnia 2017 r.
wydarzenia 2016/17 |< < 1 2 3 4 5 6 7 > >|
 • 13 maja II Gminny Konkurs Plastyczny "Twórczość nieskrępowana" galeria ...
  Gabrysia Lamcha uczennica kl. VIa wzięła udział w konkursie plastycznym organizowanym przez SP nr 3 w Szamotułach. Uczestnicy konkursu tworzyli swoja pracę na oczach jurorów i mieli na to 90 minut. W tym roku tematem był baśniowy ogród.
 • 11 maja Dzień Europy galeria ...
  Kolejne wielkie przedsięwzięcie za nami. Udowodniliśmy, że potrafimy bawić się wspólnie, niezależnie od wieku. Podczas Dnia Europy zorganizowanego przez klasę 1b oraz jej wychowawczynię panią Katarzynę Wentland wszystkie grupy wiekowe prezentowały swe kreatywne wizje nowoczesnej Europy. Uroczystość rozpoczął marsz z przygotowanymi flagami krajów europejskich. Najmłodsi przedstawili bajkowe postaci z wybranego przez siebie kraju europejskiego. Nie zabrakło ciekawych wiadomości i popisu umiejętności aktorskich. Starsi uczniowie klas 4-6 oraz gimnazjaliści mieli pełną dowolność, by zaprezentować najbardziej kojarzone z danym krajem fakty. Oszałamiające bogactwo rekwizytów, strojów i pomysłów uczyniły ten dzień wyjątkowym. Na zakończenie każda grupa wiekowa przedstawiła swój pomysł na żywą flagę. Należy dodać, że całość klasa 1b urozmaiciła przygotowanymi przez siebie ciekawostkami i zagadkami. Wszyscy uczestnicy tradycyjnie otrzymali zastrzyk energetyczny w postaci słodyczy oraz dyplomy uczestnictwa.
 • 5 maja Maraton Biblijny galeria ...
  Przedstawiciele Eucharystycznego Ruchu Młodych wraz z p. katechetką Ireną Marczak wybrali się do Bazyliki w Szamotułach by uczestniczyć w Maratonie Biblijnym. W tym roku czytaliśmy fragmenty z Księgi Wyjścia oraz List do Hebrajczyków. Z dyplomami w dłoniach i wrażeniami i uśmiechem na twarzy wróciliśmy do Pamiątkowa.
 • 28 kwietnia uroczysty apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja galeria ...
 • 27 kwietnia DZIEŃ FLAGI w naszej szkole galeria ...
  Jak każdego roku SU zaprosił wszystkich do wspólnego świętowania Dnia Flagi. Stworzyliśmy żywą flagę i napis 2 maja, a wszystkich, którzy w tym dniu się ubrali w biel lub czerwień zaprosiliśmy na słodką niespodziankę (również biało-czerwoną;)).
 • 19-21 kwietnia egzamin gimnazjalny galeria ...
 • 10-12 kwietnia Długie - biwak klasy Ib galeria ...
  Tuż przed świętami Wielkanocnymi klasa IB wybrała się na 3-dniowy biwak do miejscowości Długie koło Dobiegniewa. Pomimo bardzo zmiennej i różnorodnej pogody (słońce, deszcz, wiatr, a nawet grad) gospodarze ośrodka Kadet-OK przygotowali dla nas mnóstwo atrakcji: rejs żaglówką, motorówką, ognisko z kiełbaskami, wieczorny seans filmowy, ściankę wspinaczkową, bieg na orientację i wiele zabaw integracyjnych. Wracaliśmy po trzech dniach bogatsi o nowe doświadczenia i w doskonałych humorach.
 • 8 kwietnia ZŁOTE VIVACE... galeria ... ogladaj...
  Kolejny niekwestionowany sukces obsypanego licznymi nagrodami chóru Vivace! Rok ciężkiej pracy zaowocował zdobyciem ZŁOTEGO PASMA w minioną sobotę. Chórzyści uczestniczyli w Konkursie Chórów Rejonu Wielkopolski Północnej Projektu Akademia Chóralna - Śpiewająca Polska 2017 w Poznaniu. Założeniem konkursu było zaprezentowanie przez każdy zespół swoistej opowieści muzycznej. Chórzyści pod dyrekcją pani Urszuli Grzędy przedstawili "Pochwałę radości życia". Na uwagę zasługują kostiumy sceniczne i profesjonalna charakteryzacja, będące dopełnieniem tego niezwykłego show. Chór Vivace stanowi wizytówkę naszej szkoły...
 • 6 kwietnia DZIEŃ BEZ TELEFONU galeria ...
  Samorząd Uczniowski zaproponował dla wszystkich DZIEŃ BEZ TELEFONU, ale za to w krawatach. I jak się okazało uczniowie naszej szkoły nie zawiedli. Nie tylko ubrali krawaty, ale i zostawili swoje telefony w domu, niektórzy zebrali ze do szkoły, ale by nie czuć pokusy oddali je w depozyt. Byli również tacy, którzy mieli je głęboko schowane w plecakach. W czasie przerw można było wspólnie się bawić lub po prostu ze sobą rozmawiać.
 • Czytanie z Elmerem klas 0-3 SP galeria ...
 • Sadzenie kwiatów w oddziale przedszkolnym galeria ...
 • Klasy 0A i 0B w straży pożarnej w Szamotułach galeria ...
 • 30 marca projekt KROKUS galeria ...
  Klasa VIa w ramach projektu otrzymała cebulki żółtych krokusów – posadziliśmy je późną jesienią, a kwiaty zakwitły na wiosnę. Kwiaty sadzone przez uczniów mają przede wszystkim przypominać półtora miliona żydowskich dzieci oraz tysiące dzieci innych narodowości zamordowanych w czasie Holokaustu. Projekt Krokus rozbudza w uczniach świadomość niebezpieczeństw wiążących się z dyskryminacją, uprzedzeniami i nietolerancją.
 • 27-29 marca rekolekcje galeria ...
  Być trzynastym apostołem - taka myśl przewodnia towarzyszyła tegorocznym rekolekcjom, które poprowadziła siostra Danuta Pusty. Siostra będąca opiekunką młodzieży zrzeszonej w Eucharystycznym Ruchu Młodych, starała się przekazać uczniom naszej szkoły wartości, jakimi kieruje się młody ERM-ita /żyj mszą świętą, czytaj ewangelię, kochaj bliźnich oraz bądź trzynastym apostołem/. Na szczególną uwagę zasługiwały scenki przygotowane przez szkolnych członków ERM, obrazujące wydarzenia opisane w Piśmie Świętym. Nad wszystkim czuwała szkolna katechetka pani Irena Marczak. Zebrani mieli również możliwość podziwiać uczniów klas piątych w przedstawieniu przygotowanym w setną rocznicę objawień fatimskich, wyreżyserowanym przez polonistkę panią Joannę Piętkę.
LipDub - produkcja zrealizowana w ramach warsztatów filmowych Movie sie
sonda - "Czy warto znać niemiecki?" oglądaj
Copyright © Szkoła Podstawowa w Pamiątkowie
Szkoła Podstawowa w Pamiątkowie, ul. Szkolna 13, 64-514 Pamiątkowo
tel./fax: 61 29 14 409 | e-mail: sppamiatkowo@wp.pl