Szkoła Podstawowa
w Pamiątkowie
ul. Szkolna 13
64-514 Pamiątkowo
tel/fax: 61 29 144 09
e-mail: sppamiatkowo@wp.pl
aktualności 2016/17 1 2 3 4 5 6 7 > >|
Witamy na oficjalnej stronie Zespołu Szkół w Pamiątkowie

Lista dzieci zakwalifikowanych i przyjętych do klasy I
w Szkole Podstawowej w Pamiątkowie rok szkolny 2017/18 pobierz
Dyrekcja Zespołu Szkół w Pamiątkowie informuje, że od 25 kwietnia prowadzony jest nabór dzieci do klasy I. Szczegóły w zakładce rekrutacja.
Lista dzieci zakwalifikowanych i przyjętych do oddziału przedszkolnego
w Szkole Podstawowej w Pamiątkowie rok szkolny 2017/18 pobierz
8 kwietnia sukces chóru Vivace w Konkursie Chórów Rejonu Wielkopolski Północnej
Projektu Akademia Chóralna - Śpiewająca Polska 2017 w Poznaniu.

wydarzenia 2016/17 1 2 3 4 5 6 7 > >|
 • 15 maja wyjazd klas 4-6 galeria ...
  Starsi uczniowie szkoły podstawowej udali się na przedstawienie teatralne "Dynastia Miziołków". Spektakl poprzedziła zorganizowana wycieczka po Poznaniu, której atrakcją był przejazd tramwajem po najbardziej charakterystycznych miejscach miasta. Przewodnicy z humorem opowiadali anegdoty i ciekawostki dotyczące starego Poznania.
 • 13 maja II Gminny Konkurs Plastyczny "Twórczość nieskrępowana" galeria ...
  Gabrysia Lamcha uczennica kl. VIa wzięła udział w konkursie plastycznym organizowanym przez SP nr 3 w Szamotułach. Uczestnicy konkursu tworzyli swoja pracę na oczach jurorów i mieli na to 90 minut. W tym roku tematem był baśniowy ogród.
 • 11 maja Dzień Europy galeria ...
  Kolejne wielkie przedsięwzięcie za nami. Udowodniliśmy, że potrafimy bawić się wspólnie, niezależnie od wieku. Podczas Dnia Europy zorganizowanego przez klasę 1b oraz jej wychowawczynię panią Katarzynę Wentland wszystkie grupy wiekowe prezentowały swe kreatywne wizje nowoczesnej Europy. Uroczystość rozpoczął marsz z przygotowanymi flagami krajów europejskich. Najmłodsi przedstawili bajkowe postaci z wybranego przez siebie kraju europejskiego. Nie zabrakło ciekawych wiadomości i popisu umiejętności aktorskich. Starsi uczniowie klas 4-6 oraz gimnazjaliści mieli pełną dowolność, by zaprezentować najbardziej kojarzone z danym krajem fakty. Oszałamiające bogactwo rekwizytów, strojów i pomysłów uczyniły ten dzień wyjątkowym. Na zakończenie każda grupa wiekowa przedstawiła swój pomysł na żywą flagę. Należy dodać, że całość klasa 1b urozmaiciła przygotowanymi przez siebie ciekawostkami i zagadkami. Wszyscy uczestnicy tradycyjnie otrzymali zastrzyk energetyczny w postaci słodyczy oraz dyplomy uczestnictwa.
 • 5 maja Maraton Biblijny galeria ...
  Przedstawiciele Eucharystycznego Ruchu Młodych wraz z p. katechetką Ireną Marczak wybrali się do Bazyliki w Szamotułach by uczestniczyć w Maratonie Biblijnym. W tym roku czytaliśmy fragmenty z Księgi Wyjścia oraz List do Hebrajczyków. Z dyplomami w dłoniach i wrażeniami i uśmiechem na twarzy wróciliśmy do Pamiątkowa.
 • 28 kwietnia uroczysty apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja galeria ...
 • 27 kwietnia DZIEŃ FLAGI w naszej szkole galeria ...
  Jak każdego roku SU zaprosił wszystkich do wspólnego świętowania Dnia Flagi. Stworzyliśmy żywą flagę i napis 2 maja, a wszystkich, którzy w tym dniu się ubrali w biel lub czerwień zaprosiliśmy na słodką niespodziankę (również biało-czerwoną;)).
LipDub - produkcja zrealizowana w ramach warsztatów filmowych Movie sie
sonda - "Czy warto znać niemiecki?" oglądaj
Copyright © Zespół Szkół w Pamiątkowie
Zespół Szkół w Pamiątkowie, ul. Szkolna 13, 64-514 Pamiątkowo
tel./fax: 61 29 14 409 | e-mail: sppamiatkowo@wp.pl