Zespół Szkół
w Pamiątkowie
ul. Szkolna 13
64-514 Pamiątkowo
tel/fax: 61 29 144 09
e-mail: sppamiatkowo@wp.pl
wydarzenia rok szkolny 2013/2014
 • 17 października Giełda Kontaktowa Edukacja – Wiedza – Praca galeria ...
  Organizatorem przedsięwzięcia była Wielkopolska Wojewódzka Komenda OHP w Poznaniu – Punkt Pośrednictwa Pracy w Szamotułach oraz Zespół Szkół Nr 3 w Szamotułach.
  17 października klasy trzecie gimnazjum miały możliwość zapoznać się z ofertami różnych placówek szkolnych, banków i instytucji oraz ysłuchać prelekcji przedstawicieli m.in. Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, ochotniczych hufców pracy czy bursy szkolnej.
 • 16 października Międzynarodowy Dzień Muzyki - koncert pt. "Średniowieczne legendy" galeria ...
  W naszej szkole z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki przypadającego w miesiącu październiku, odbył się koncert pt. „Średniowieczne legendy", przygotowany przez Agencję Artystyczną Kogel-Kogel z Wągrowca. Uczniowie klas IV-VI mieli możliwość poznania wyglądu i brzmienia instrumentów pochodzących ze średniowiecza, m.in. liry korbowej, fidla, dulcyney, drumli, cymbałów oraz posłuchania tzw. białego śpiewu.
 • 15 października Dzień Edukacji Narodowej galeria ...
  15.10.13r. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Samorząd Uczniowski przygotował apel pod hasłem Skąd wziął się nauczyciel?
  Na początku Bóg stworzył (…) widząc, że jego stworzenie nie tylko nie jest zbyt dobre, ale wygląda na mocno niedopracowane, postanowił dokonać koniecznej korekty. W tym celu zerwał z drzewa poznania dobrego i złego gałązkę i tchnął w nią życie. W ten sposób narodził się nauczyciel. Bóg rozkazał mu, by natychmiast udał się na ziemię…
  W czasie apelu nauczyciele i pracownicy szkoły wzięli udział w teleturnieju „Milion w minutę”. Uczniowie podkreślili jak ważna jest rola pedagogów, wychowawców i pracowników szkoły w ich codziennym rozwoju. Słowami piosenki przeprosili za wszystko co się stało i stanie, a swoją wdzięczność wyrazili wręczając wszystkim kwiaty.
 • 14 października pasowanie na ucznia klasy I galeria ...
 • 13 października Konkurs ZGK więcej ...
 • 30 września Konkurs pt. "Powiat Przyjazny Młodym Konsumentom" więcej ...
 • 28 września Akademia siatkówki galeria ...
 • 27 września III Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia galeria ...
  Po raz pierwszy w naszej szkole miała miejsce akcja promująca matematykę nie tylko wśród uczniów, ale również w środowisku lokalnym. Komisje egzaminacyjne pod opieką szkolnych koordynatorów: p. Agaty Licenowicz, p. Marii Laseckiej, p. Joanny Mikołajczak oraz p. Agnieszki Wozowskiej przeprowadzały egzaminy ze znajomości tabliczki mnożenia i dzielenia na boisku szkolnym i na korytarzach naszej szkoły. Nastepnie patrole egzaminacyjne egzaminowały przechodniów na ulicach naszej miejscowości.
  Zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli poważnie podeszli do naszego egzaminu ponieważ za zdany egzamin otrzymywało się legitymację z tytułem MT EXPERT. Zachęcamy do ćwiczenia tabliczki mnożenia, bo w przyszłym roku kolejna edycja Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia!
 • 26 wrzesnia wybory do Samorządu Uczniowskiego więcej...
 • 20 września akcja "Sprzątania Świata" galeria ...
 • 20 września wycieczka na XIX Festyn Archeologiczny w Biskupinie "Archeologia - zawód czy przygoda?"więcej ...
 • 13-16 września wycieczka chóru w Góry Swiętokrzyskie więcej ...
 • 8 września występ Chóru Vivace podczas festynu w Ceradzu Kościelnym „Otoczmy troską życie" zorganizowanym przez Fundację Barbary Nowak galeria ...
 • 2 września uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/14 galeria ...
LipDub - produkcja zrealizowana w ramach warsztatów filmowych Movie sie
Copyright © Zespół Szkół w Pamiątkowie
Zespół Szkół w Pamiątkowie, ul. Szkolna 13, 64-514 Pamiątkowo
tel./fax: 61 29 14 409 | e-mail: sppamiatkowo@wp.pl