Zespół Szkół
w Pamiątkowie
ul. Szkolna 13
64-514 Pamiątkowo
tel/fax: 61 29 144 09
e-mail: sppamiatkowo@wp.pl
aktualności |< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >|
wydarzenia |< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >|
 • 12 grudnia koncert w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej w Szamotułach
  Dzieci z klas 1-3 miały możliwość posłuchać, czego uczą się ich starsi koledzy w Szkole Muzycznej w Szamotułach. Uczniowie z klasy gitary zaprezentowali swoje umiejętności podczas krótkiego koncertu. Słuchacze docenili zwłaszcza gitarowe wykonanie utworu Stinga „The shape of my heart”. Opiekę nad młodymi artystami sprawowała pani dyrektor Olga Siejna-Bernady.
 • 10 grudnia „Muzyka łączy pokolenia”
  Pod takim hasłem odbył się galowy koncert zorganizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Chóru Vivace. Zaproszeni goście oraz mieszkańcy Pamiątkowa i okolic mieli okazję wysłuchać wielu rodzajów muzyki, prezentowanej przez wykonawców w różnym wieku. Koncert rozpoczęły dzieci z chóru Allegro w Sycynie oraz najmłodsza grupa wiekowa chóru Vivace. Po nich zaprezentowała się średnia grupa wiekowa, a wspaniałym przerywnikiem okazał się występ orkiestry dętej Szamotulskiego Ośrodka Kultury. Gościliśmy również zaprzyjaźniony chór Con Brio z parafii Miłosierdzia Bożego w Obornikach /dyrygowała pani Marcjanna Nowak/ oraz Koło Śpiewackie Lira z Pniew. Program zakończył występ absolwentek naszej szkoły. Po tych emocjach wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez rodziców naszych chórzystów. Była również okazja, aby zakupić wyjątkowe kalendarze ze zdjęciami członków chóru Vivace.
 • 5 grudnia I Sesja Młodzieżowej Rady Miasta i Gminy Szamotuły galeria ...
  Pan burmistrz W. Kaczmarek pogratulował wybranym przedstawicielom szkół i wręczył zaświadczenie o wyborze na radnego, następnie odbyło się ślubowanie radnych. Po stwierdzeniu quorum przystąpiono do wyborów: Przewodniczącego, Wiceprzewodniczącego i Sekretarza Młodzieżowej Rady Miasta i Gminy Szamotuły. Przewodniczącym pierwszej kadencji został Krzysztof Kowalczyk. więcej...
 • 4 grudnia Rajd Mikołajkowy galeria ...
  W niedziele 4 grudnia uczestniczyliśmy w ostatnim już w tym roku rajdzie – „Rajdzie Mikołajkowym”. Trasa rajdu, którą ustaliliśmy sami, biegła z dworca PKP w Szamotułach do parku w Gałowie gdzie podziwialiśmy pałac rodziny Mycielskich z 1910 r. Następnie zmierzając już na metę rajdu, zorganizowaną w tym roku w Szkole Podstawowej nr 3 w Szamotułach, przeszliśmy się nową wytyczoną ścieżką dydaktyczną znajdującą się na terenie szamotulskich „Pioszczych”. Na mecie rajdu zjedliśmy ciepłą grochówkę oraz pączka, a po posiłku wzięliśmy udział w ciekawych konkursach.
 • dyskoteka andrzejkowa galeria ...
 • 20 listopada MOCNI RAZEM mecz: Lech Poznań – Śląsk Wrocław galeria ...
  ... jest taka drużyna co się zwie poznański Lech, Lechu, lechu, lechu, ukochany klubie nasz...
 • 17 listopada wizyta strażnika miejskiego w zerówce galeria ...
LipDub - produkcja zrealizowana w ramach warsztatów filmowych Movie sie
sonda - "Czy warto znać niemiecki?" oglądaj
Copyright © Zespół Szkół w Pamiątkowie
Zespół Szkół w Pamiątkowie, ul. Szkolna 13, 64-514 Pamiątkowo
tel./fax: 61 29 14 409 | e-mail: sppamiatkowo@wp.pl