Zespół Szkół
w Pamiątkowie
ul. Szkolna 13
64-514 Pamiątkowo
tel/fax: 61 29 144 09
e-mail: sppamiatkowo@wp.pl
aktualności |< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >|
wydarzenia |< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >|
Dyrekcja Zespołu Szkół w Pamiątkowie informuje, że od 3 kwietnia prowadzony jest nabór dzieci do oddziału przedszkolnego. Szczegóły w zakładce Rekrutacja.
Termin rekrutacji do klasy I szkoły podstawowej zostanie ogłoszony w terminie późniejszym.

Zgodnie z art. 204 ust. 1-2 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Przepisy wprowadzające ustawę - Prawo oświatowe (Dz. U. z 2017 r. poz. 60) kryteria rekrutacyjne oraz terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego do oddziału przedszkolnego i klasy I Szkoły Podstawowej w Pamiątkowie na rok szkolny 2017/2018 podane zostaną do dnia 15 kwietnia 2017 r.
 • 19-21 kwietnia egzamin gimnazjalny galeria ...
 • 10-12 kwietnia Długie - biwak klasy Ib galeria ...
  Tuż przed świętami Wielkanocnymi klasa IB wybrała się na 3-dniowy biwak do miejscowości Długie koło Dobiegniewa. Pomimo bardzo zmiennej i różnorodnej pogody (słońce, deszcz, wiatr, a nawet grad) gospodarze ośrodka Kadet-OK przygotowali dla nas mnóstwo atrakcji: rejs żaglówką, motorówką, ognisko z kiełbaskami, wieczorny seans filmowy, ściankę wspinaczkową, bieg na orientację i wiele zabaw integracyjnych. Wracaliśmy po trzech dniach bogatsi o nowe doświadczenia i w doskonałych humorach.
 • 8 kwietnia ZŁOTE VIVACE... galeria ... ogladaj...
  Kolejny niekwestionowany sukces obsypanego licznymi nagrodami chóru Vivace! Rok ciężkiej pracy zaowocował zdobyciem ZŁOTEGO PASMA w minioną sobotę. Chórzyści uczestniczyli w Konkursie Chórów Rejonu Wielkopolski Północnej Projektu Akademia Chóralna - Śpiewająca Polska 2017 w Poznaniu. Założeniem konkursu było zaprezentowanie przez każdy zespół swoistej opowieści muzycznej. Chórzyści pod dyrekcją pani Urszuli Grzędy przedstawili "Pochwałę radości życia". Na uwagę zasługują kostiumy sceniczne i profesjonalna charakteryzacja, będące dopełnieniem tego niezwykłego show. Chór Vivace stanowi wizytówkę naszej szkoły...
 • 6 kwietnia DZIEŃ BEZ TELEFONU galeria ...
  Samorząd Uczniowski zaproponował dla wszystkich DZIEŃ BEZ TELEFONU, ale za to w krawatach. I jak się okazało uczniowie naszej szkoły nie zawiedli. Nie tylko ubrali krawaty, ale i zostawili swoje telefony w domu, niektórzy zebrali ze do szkoły, ale by nie czuć pokusy oddali je w depozyt. Byli również tacy, którzy mieli je głęboko schowane w plecakach. W czasie przerw można było wspólnie się bawić lub po prostu ze sobą rozmawiać.
 • Czytanie z Elmerem klas 0-3 SP galeria ...
 • Sadzenie kwiatów w oddziale przedszkolnym galeria ...
 • Klasy 0A i 0B w straży pożarnej w Szamotułach galeria ...
 • 30 marca projekt KROKUS galeria ...
  Klasa VIa w ramach projektu otrzymała cebulki żółtych krokusów – posadziliśmy je późną jesienią, a kwiaty zakwitły na wiosnę. Kwiaty sadzone przez uczniów mają przede wszystkim przypominać półtora miliona żydowskich dzieci oraz tysiące dzieci innych narodowości zamordowanych w czasie Holokaustu. Projekt Krokus rozbudza w uczniach świadomość niebezpieczeństw wiążących się z dyskryminacją, uprzedzeniami i nietolerancją.
LipDub - produkcja zrealizowana w ramach warsztatów filmowych Movie sie
sonda - "Czy warto znać niemiecki?" oglądaj
Copyright © Zespół Szkół w Pamiątkowie
Zespół Szkół w Pamiątkowie, ul. Szkolna 13, 64-514 Pamiątkowo
tel./fax: 61 29 14 409 | e-mail: sppamiatkowo@wp.pl