Zespół Szkół
w Pamiątkowie
ul. Szkolna 13
64-514 Pamiątkowo
tel/fax: 61 29 144 09
e-mail: sppamiatkowo@wp.pl
aktualności |< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >|
wydarzenia |< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >|
JUŻ 17 PAŹDZIERNIKA!

W związku z Europejskim Dniem Przywracania Czynności Serca, fundacja WOŚP co roku, w październiku organizuje bicie rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo - oddechowej przez jak największą ilość osób. W tym roku my również chcemy pokazać , że potrafimy!
CEL AKCJI: nauka i promocja pierwszej pomocy.
CZAS I MIEJSCE AKCJI: 17 października 2016 /poniedziałek/, godz. 12.00-12.30, sala gimnastyczna w naszej szkole. ZASADY UCZESTNICTWA I SPRAWY ORGANIZACYJNE więcej ...
 • 17 października akcja BICIA RAKORDU GUINNESSA Z RESUSCYTACJI KRĄŻENIOWO-ODDECHOWEJ galeria ...
  To niesamowite, że jednego dnia tyle tysięcy osób w całej Polsce pokazało w jednej chwili, że umie udzielać pierwszej pomocy! Jesteśmy dumni, że po raz pierwszy nasza szkoła również brała czynny udział. Próba bicia Rekordu Guinnessa okazała się świetną okazją do wspólnej nauki resuscytacji i podstawowych czynności ratujacych życie przez najmłodszych (przedszkolaków) i starszych. W naszej szkole wzięło udział aż 60 chętnych. DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA WŁĄCZENIE SIĘ DO AKCJI! BEZ WAS TO BY SIĘ NIE UDAŁO!
 • 14 października pasowanie uczniów klasy I SP galeria ...
 • 13 października Dzień Edukacji Narodowej galeria ...
  Tradycyjnie, jak co roku, odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Tym razem uroczystość na wesoło została przygotowana przez klasę 3a oraz chórzystów pod opieką pani Urszuli Grzędy. Zdarzenie miało miejsce w sali gimnastycznej, gdzie zgromadziła się licznie publiczność w osobach pracowników szkoły, uczniów oraz rodziców. Szczególnym uznaniem cieszyły się skecze w wykonaniu gimnazjalistów.
 • 10 października Dzień Drzewa galeria ...
 • 9 października XXX Ogólnopolski Rajd Szlakiem Powstania Wielkopolskiego do Lusowa galeria ...
  Nasze Szkolne Koło PTTK uczetniczyło w rajdzie szlakiem Powstania Wielkopolskiego. Z Pamiątkowa wyruszyliśmy autobusem o godz. 8.40 i dotarliśmy do miejscowości Polityka. Tam rozpoczęliśmy nasz 12-stokilometrowy marsz wzdłuż jeziora Lusowskiego /przez Lusówko do Lusowa/. W Lusowie zwiedziliśmy Muzeum Powstańców Wielkopolskich oraz pomodliliśmy się przy grobie gen. Józefa Dowbora-Muśnickiego drugiego dowódcy powstania. Na mecie rajdu /plaża w Lusowie/ otrzymaliśmy ciepły posiłek i w bardzo dobrych humorach o godz. 14.00 wróciliśmy do Pamiątkowa.
 • 8 października bieg przełajowy "W drodze do maratonu"galeria ...
  Uczniowie naszej szkoły rozumieją, że równie ważne jak nauka jest zachowanie zdrowia i dobrej formy. Dlatego troje reprezentantów naszego gimnazjum (Julia Pawłowska,Jędrzej Krupecki i Daniel Jeżak) wzięło udział w biegu przełajowym "W drodze do maratonu" na Malcie w Poznaniu,pod opieką pani Katarzyny Kudrej. Uczniowie startowali na dystansie 2000 m w swojej kategorii wiekowej. Cała trójka została nagrodzona pamiątkowymi medalami. Gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.
 • 4 października dyskoteka z okazji Dnia Chłopca galeria ...
LipDub - produkcja zrealizowana w ramach warsztatów filmowych Movie sie
sonda - "Czy warto znać niemiecki?" oglądaj
Copyright © Zespół Szkół w Pamiątkowie
Zespół Szkół w Pamiątkowie, ul. Szkolna 13, 64-514 Pamiątkowo
tel./fax: 61 29 14 409 | e-mail: sppamiatkowo@wp.pl